911 BALSAM JAD PSZCZELI NA STAWY MIĘŚNIE 100 ml
16,99 zł
9646 w magazynie
Opis
SKUTECZNY KREM NA STAWY MIĘŚNIE – BALSAM Z JADEM PSZCZELIM – 100 ml

NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI
Jad pszczeli – silny środek przeciwbólowy i immunostymulujący
Jednym z głównych składników aktywnych balsamu jest jad pszczeli. Jad pszczeli wytwarzają pszczoły robotnice i matki. Służy im do obrony, walki z wrogami. Ma bogaty skład, zawiera m.in.: różnego rodzaju kwasy, oleje, różne enzymy, białka, wiele minerałów, a także substancje antybiotyczne.
Jadem pszczelim leczy się reumatyzm, artretyzm, gościec, zapalenie korzonków nerwowych, egzemę, parodontozę, pyłkowicę, alergie, reumatoidalne zapalenie mięśnia sercowego, chorobę Buergera, zapalenie pęcherza moczowego:
• poprawia przepuszczalność skóry – lecznicze substancje środka szybciej wnikają w głąb,
• przyspiesza metabolizm.
• pomaga szybciej goić blizny pourazowe i pooperacyjne.
Pojemność: 100 ml
Opakowanie: tuba 100 ml, pudełko kartonowe
Producent: ZAO Twin Tek FR, Rosja
Balsam z jadem pszczelim jest środkiem wspomagającym w kompleksowym leczeniu chorób stawów – osteochondroza, artroza, zapalenie korzonków nerwowych, zapalenie stawów i dna moczanowa. Występuje w postaci balsamu o konsystencji żelu o specyficznym zapachu. Dzięki delikatnej formule żel działa miękko, nie spieka się i praktycznie nie jest wyczuwalny na skórze.
Formułę balsamu wzbogacono również o olejki kamforowe i eukaliptusowe, wyciągi z pięciornika, złotego wąsa i żywokostu – pomagają łagodzić obrzęki i tępy ból, działają przeciwzapalnie, bakteriobójczo i przeciwreumatycznie oraz poprawiają mikrokrążenie.
Sposób użycia:
Przed użyciem, aby balsam lepiej się wchłonął, umyć skórę ciepłą wodą z mydłem i dokładnie osuszyć ręcznikiem. Nakłaść cienką warstwę maści i wcierać w skórę masującymi ruchami przez kilkanaście minut. Dla lepszego wchłaniania kremu, zawiń nasmarowany obszar w ręcznik.
Stosować 1-3 razy dziennie przez 2-4 tygodnie.
Stosować wyłącznie zewnętrznie. Chronić przed kontaktem z błonami śluzowymi.


Informacje dodatkowe
| Waga | 0,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 5 × 20 cm |
| Stan | Nowy |
| EAN | 4607010244880 |
| Kod producenta | ELX37 |
| Marka | 911 |
| Nazwa | Żel z jadem pszczelim Twins Tec 100 ml |
| Postać | żel |
| Przeznaczenie | bóle mięśniowo-stawowe |
| Podstawowy składnik | jad pszczeli |
| Pojemność | 100 |
| Waga netto | 100 |
| Cechy dodatkowe | bezalkoholowy |









