ENERGETYCZNA MIESZANKA SZUNGIT KRZEM KWARC 450 g
24,99 zł
49432 w magazynie
Opis
ENERGETYCZNA MIESZANKA – SZUNGIT, KRZEM CZARNY, KWARC GÓRSKI 450g – ORYGINALNA Z ROSJI

NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI
Unikalny kompleks 3 najstarszych minerałów planety – szungitu, kwarcu górskiego i krzemienia.
Działanie:
- wypełnia komórki organizmu energią,
- aktywuje proces detoksykacji,
- zwiększa witalność,
- zwiększa rezerwy adaptacyjne organizmu,
- wzmacnia ochronę przeciwnowotworową,
- normalizuje równowagę hormonalną i odporność.
Postać: bryłki
Pochodzenie: Karelia
Skład: Kwarc górski, Szungit, Krzemień
Sprzedajemy wyłącznie oryginalny produkt pochodzący z Rosji z okolic jeziora Onega w pobliżu Karelii.
Szungit zawiera fulereny. Fulereny działają przeciwutleniająco. Gromadzą na swojej powierzchni kilka rodników (szkodliwe zanieczyszczenia: chlor i jego związki, metale ciężkie itp.), które następnie ulegają samozniszczeniu.
Oczyszczona w ten sposób woda przywraca jej nieskazitelną strukturę. Staje się biologicznie aktywna, aktywując pracę wszystkich narządów i układów organizmu.
Kwarc Górski – harmonizuje wodę, nadając jej strukturę naturalnie stopionej wody. Taka woda jest bardzo miękka, najlepiej przyswajana przez ludzkie ciało.
Krzem – pierwiastek życia.


Sposób użycia:
Przepłukać minerały, dodać do 450 g mieszanki 5 litrów wody, pozostawić na 2-3 dni.
Stosuj 2-3 szklanki dziennie. Jak konsumujesz – doładuj przez noc. Przepłucz raz w tygodniu.
Po 6-8 miesiącach konieczne jest zastąpienie minerałów nowymi.
Oprócz picia woda może być używana do gotowania, mycia, w celach kosmetycznych do przygotowywania masek i toników.
Woda ta doskonale nadaje sie do robienia herbaty oraz naparów z ziół.



Informacje dodatkowe
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 10 × 20 cm |
| Stan | Nowy |
| EAN | 4950248402080 |
| Kod producenta | KF132 |
| Producent | Prirodniy Celitel |
| Model | Szungit krzem i kryształ górski 380g FILTR DO WODY |
| Waga | 450 |
| Liczba sztuk | 1 |
| Rodzaj | szungit z krzemieniem i kryształem górskim |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 |
| Średnica granulatu | 3 |
| Cechy dodatkowe | bezalkoholowy, bez cukru, bezglutenowy, bez kazeiny, bez konserwantów, bez laktozy |
| Średnica | 5 |



















