PASTA DO ZĘBÓW BEZ FLUORU DLA DZIECI 32 PERŁY SOCZYSTY OWOC 6-12 lat – 75g
8,99 zł
Brak w magazynie
Opis
⭐⭐⭐Aktywny wapń wzbogaca szkliwo zębów wapniem, sprzyja jego intensywnemu wzmocnieniu i zwiększa odporność na próchnicę. ⭐⭐⭐
⭐⭐⭐ Alantoina działa nawilżająco i zmiękczająco, łagodzi stany zapalne błon śluzowych, stymuluje proces odnowy komórek.⭐⭐⭐

✅ Pasta do zębów zawiera miękki materiał ścierny polerujący, który pozwala dokładnie pielęgnować cienkie szkliwo zębów dzieci.
✅ Nie zawiera
✔️ SLS
✔️ fluor
✔️ agresywne materiały ścierne
✔️ triklosan
✔️ chlorheksydynę
Skład:
Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Cellulose Gum, Sodium Coco-Sulfate, Flavour, Titanium Dioxide, Calcium Glycerophosphate, Sodium Saccharin, Allantoin, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, CI 19140, Limonene, Eugenol.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,68 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 4 × 15 cm |
| Skład | Soczysty owoc i Minerały |
| Waga netto | 75g |
| Bez fluoru | Tak |
| Świeży oddech | Tak |
| Aktywny wapń | Wapniem |
| Allantoina | Nawilżająco i Zmiękczająco |
| Miękki materiał | Polerujący |
| Szkliwo zębów | Wapniem |
| Proces odnowy | Komórek |
| Rodzaj | Pasta do zębów |
| Wiek zalecany | 6-12 lat |
| Pojemność | 75g |
| Materiał ścierny | Polerujący |
| Zawiera | Rokitnik |
| Wzbogacający | Wapń |
| Zmiękcza | Szkliwo zębów |
| Odporność | Przeciw próchnicy |






